Ing. Hana Gottsteinová
hypoteční makléřka - Praha
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5

Mobil
+420 605 771 452

 

Všechno, s čím se teď trápíte, už jsem v minulosti vyřešila pro jiné klienty. Pomohu také Vám najít nejlepší variantu Vaší hypotéky.

Myslete na jedno - nejlevnější hypotéka často není nejvýhodnější. Je třeba přesně znát parametry hypotéky, kterou potřebujete a podle toho vybírat z široké nabídky produktů všech hypotečních bank a stavebních spořitelen.

Každý z nás občas propadne obavám a začne ověřovat, zda jeho hypotéka má nejlepší parametry, které lze na trhu získat. Usnadním Vám rozhodování. Ušetřím Vám peníze. Ušetřím Vám čas a nervy.

Sloužím Vám, zákazníkům

Naleznu pro Vás optimální řešení. Celým hypotečním procesem Vás provedu s lehkostí a nadhledem, protože jsem již absolvovala nespočet podobných případů. Mám dlouholetou zkušenost s vyjednáváním v bankách, potřebnou znalost fungování jednotlivých bank i jejich scoringových systémů a dobrou orientaci na hypotečním trhu.


Všechny banky na trhu pod jednou střechou

Jsem absolutně nestranná, vlastním certifikáty všech hypotečních bank a spořitelen. Garantuji nejlepší aktuální podmínky. Se mnou získáte nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu. Poskytuji bezplatně plný administrativní servis. Zajistím bezproblémové vyčerpání úvěru.

Zjistěte ZDARMA, jaká je pro Vás NEJVÝHODNĚJŠÍ HYPOTÉKA

kontaktujte-me-0